O nas

O nas

Energyeco Sp. z o.o. jest firmą uznaną na rynku odnawialnych źródeł energii. Zajmujemy się dostarczaniem cenionych rozwiązań dla klientów indywidualnych, firm i rolników. Oferujemy nowoczesne urządzenia grzewcze, które są oszczędne, ekologiczne i wydajne. Poprawiają energetykę domów jednorodzinnych i jakość powietrza, a także pomagają wyeliminować proceder palenia śmieci. Idealnie wpisują się w założenia programu Czyste Powietrze i Mój Prąd.

UZNANIE NA RYNKU

WYSOKIE DOŚWIADCZENIE I KWALIFIKACJE

EKOLOGIA I WYDAJNOŚĆ

NOWOCZESNE URZĄDZENIA PRZYJAZNE ŚRODOWISKU

ROZWIĄZANIA DLA KAŻDEGO KLIENTA

OFERTA SKIEROWANA DO KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH, FIRM I ROLNIKÓW

Nasze cele

Czyste powietrze i darmowa energia

Głównym celem firmy Energyeco Sp. z o.o. jest zapewnienie naszym klientom urządzeń, które nie emitują szkodliwych substancji do atmosfery zanieczyszczając powietrze i powodując powstawanie smogu, a także pomoc w obniżaniu rachunków za energię w gospodarstwach domowych, przedsiębiorstwach i u odbiorców sektora rolniczego.

OFERTA

Naszym klientom oferujemy instalacje fotowoltaiczne z pompami ciepła, pompy ciepła, piece i ekologiczne kotły na paliwa stałe. Jednym z naszych sztandarowych produktów są pompy ciepła, ponieważ doskonale wpisują się w koncepcję firmy ekologicznej i trend promowania odnawialnych źródeł energii. Moc, z której korzystają systemy pomp pochodzi w całości ze środowiska naturalnego.

DLACZEGO OGRZEWANIE POMPĄ CIEPŁA?

ZALETY INWESTYCJI W POMPY CIEPŁA

Oferowane przez firmę Energyeco Sp. z o.o. pompy ciepła są idealne do montażu w nowych budynkach, ale też istniejących już gospodarstwach domowych, domach jednorodzinnych, zakładach produkcyjnych, budynkach gospodarczych i biurowcach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SZYBKI OKRES ZWROTU

Inwestycja w powietrzną pompę ciepła jest porównywalna z wkładem finansowym w konwencjonalne kotły grzewcze i opłacalna tym bardziej, że całkowity kapitał przy korzystaniu z programów wsparcia i dzisiejszych cen energii zwraca się w ciągu kilku lat. Przewidywane tegoroczne podwyżki cen za energię będą miały bezpośrednie przełożenie na skrócenie okresu zwrotu do 4-6 lat.

EKOLOGIA

W tak ogrzewanych budynkach nie zachodzi proces spalania i emisji zanieczyszczeń, a system grzewczy jest bezobsługowy i w pełni automatyczny. Są to najbardziej ekonomiczne i ekologiczne urządzenia grzewcze w domu. W połączeniu z systemami fotowoltaicznymi stają się niezawodnym i darmowym źródłami ciepła na długie lata. Pompy ciepła sprawdzają się również doskonale jako darmowa klimatyzacja, gdyż chłodzenie w ich przypadku nie wymaga pracy sprężarki.

Komponenty najwyższej jakości

Współpracujemy z najlepszymi producentami, którzy wiodą prym na rynku odnawialnych źródeł energii. Urządzenia promowane przez naszą firmę, to innowacyjne systemy cenione na rynku. Aby spełnić oczekiwania naszych klientów Energyeco sp. z o.o. wprowadziła do oferty nowy produkt: zestaw PC+PV z inwerterowym monoblokiem o modulowanej mocy grzewczej od 8 do 12 kW z wbudowaną funkcją chłodzenia.

Wysokiej klasy produkt szwedzkiej firmy Nibe Energy Systems spełnia oczekiwania wymagających klientów zaspokajając ich potrzeby. Zestaw wprowadzony na rynek przez lidera w sprzedaży urządzeń grzewczych w krajach skandynawskich, w Polsce i w Czechach zawiera: pompę ciepła powietrze-woda, centralę oraz sterownik z wbudowanym zbiornikiem cwu.

PROFESJONALNA OBSŁUGA

Jesteśmy firmą sumienną i rzetelną. Nasi klienci doceniają zaangażowanie pracowników i kompleksową obsługę, którą oferujemy. Dzięki współpracy z naszą firmą odbiorcy nie muszą tracić czasu na poszukiwanie dostawców urządzeń i systemów, które wykorzystują odnawialne źródła energii. Nie muszą martwić się o formalności, choćby o prawidłowe wypełnienie wniosków o dotacje z ogólnopolskich programów Czyste Powietrze i Mój Prąd. To pracownicy instalatorzy Energyeco odpowiadają za montaż i serwis. Satysfakcja klientów jest dla nas najważniejsza.